Wesołych Świąt :)

poniedziałek, 24 grudnia 2012

Przede wszystkim zdrowych i spokojnych, pełnych uśmiechu i rodzinnego ciepła! :)Tirion

piątek, 21 grudnia 2012

Bransoleta z Super Duo, która ewoluowała z bransolety Catherine :) Doszłam do wniosku, że jednak nie zrobię instrukcji z Catherine, tylko właśnie z Tirion - ta jest lżejsza optycznie, bardziej ażurowa. No więc prezentuję Tirion w pierwszej wersji kolorystycznej - w brązach, zielono - niebieskim turkusie, picasso yellow i szarości. Niestety turkusy z brązem i żółcią nie chciały się zgrać w aparacie - bunt i kropka. Więc zdjęcia nie oddają do końca kolorów ale coś widać ;)Sznurkowo :)

poniedziałek, 17 grudnia 2012

Z szalika zostało trochę włóczki, więc młynek poszedł w ruch i powstały 2 bransoletki. Pierwsza znalazła właścicielkę właściwie od razu po zrobieniu - nie zdążyłam nawet zrobić zdjęć :) Więc pokazuję drugą - akrylowa włóczka, cieplutka i przyjemna - akurat na zimę ;) Łańcuszek i charmsy żeby nie było zbyt wełniano ;) I jest zimowa bransoleta :)


Cukierkowe :)

czwartek, 13 grudnia 2012

Czyli jak brak czasu wpływa na możliwości ;) Brakuje mi czasu na pracochłonne wyplatanie ale z drugiej strony chęć tworzenia nie odpuszcza - więc "na szybko" powstały dwie cukierkowe bransolety: lukrecjowa i landrynkowa :) Lukrecjowa ma hematyty na środku, które utrzymują kształt i porządek a landrynkowa ma metalową kulę bali. Obie na gumce, bez zapięcia.


Sznurkowy szalik z koralikami oczywiście :)

wtorek, 11 grudnia 2012

No i zostałam skuszona na sznurkowy szalik :) Dorwałam młynek i uplotłam - a że bez koralików się obejść nie mogło - wykorzystałam kaboszon, piaskową sierotkę ( lekko uszkodzona czekała na pomysł, bo szkoda było ją wyrzucić ), do koralikowego haftu na zapince szalikowej. I mam szalik :) Stonowany w kolorach, ciepły, nie gryzący i zamotany :) Przeprosiłam się z wełną i szydełkiem ( to ostatnie mnie jakoś nie lubi ale teraz jest pomocne przy wykańczaniu sznurka ) więc pewnie na tym jednym się nie skończy :)