Torina

wtorek, 18 września 2012

Bransoleta dla odmiany w turkusach, złocie i ..brązach ;) Powstała znów na bazie wzoru od Las Perles De Pencio - z moimi modyfikacjami. Użyte SuperDuo, Toho i Fire Polish.

Lucretia

wtorek, 11 września 2012

Filigranowe elementy mają wielką zaletę - są wszechstronne - komponują się zarówno z kamieniami jak i koralikami. Miałam kilka takich filigranków z miedzi - postanowiłam je wykorzystać z kryształami rivoli. Nietypowo jak na mnie w odcieniu fuksji :) Efektem jest "Lucretia" - bransoleta zainspirowana produkcją "Rodzina Borgiów" :) Wyszła ślicznie ażurowo i jednocześnie bardzo kobieco. Dzięki łańcuszkom bardzo miękko się układa i dopasowuje do nadgarstka. Wykorzystane oczywiście piękne brązy i fiolety Toho i dużo miedzi.

Bransoleta Carisma

środa, 5 września 2012

Powrót brązów - nadal jestem pod ich urokiem :) Bransoleta powstała wg bazowego wzoru Les Perles De Pencio  - zmodyfikowałam go i dodałam trochę od siebie. Efekt - ciekawe przenikanie warstw i plastyczność bransolety - daje się dowolnie kształtować na ręce, dopasuje się do każdego nadgarstka.
Polecam wszystkim wyplatającym eksperymenty z wzorami :)
Wykorzystane Toho i Fire Polish w różnych odcieniach brązu i rudej miedzi.
Z błękitną kameą

wtorek, 4 września 2012

Wakacje były niezwykle pracowite co widać w sklepie Beading.pl :) Pojawiły się nowe sympatyczne twarze i ręce do pomocy, nowy asortyment i nowe obowiązki.
W odrobinie wolnego czasu jaka mi pozostaje niezmiennie staram się działać w pracowni.
W trakcie takich chwil udało się przetestować nowy schemat oprawki oraz kilka połączeń ściegów - na bransolecie. Schemat oprawki jest już opracowany zdjęciowo - ciągle pozostaje jeszcze tekst i złożenie tego w całość instrukcji.
Niemniej bransoleta wyszła świetnie - w błękitach i czerni. Do kompletu kolczyki - również z testową oprawką :)
A następne projekty już czekają na sesję zdjęciową :)