Kolczyki z..

czwartek, 21 kwietnia 2011

..nowymi kameami :)

Nie mogłam się oprzeć.. 
Czekają na swoją kolej dodania do sklepu a tymczasem wypróbowuje najmniejsze rozmiary ( 10x8mm )- przeznaczone właśnie na kolczyki :) Odrobinę wiktoriańskie, bardzo ciekawie wyglądają na uchu!
Z różą ( z zawieszonymi Fire Polish ):
I z kobiecym profilem ( z ametystami ):

zmiany, nerwy i brak czasu

środa, 6 kwietnia 2011

Tak pokrótce można opisać moją codzienność od kilku miesięcy.. Nerwówka, zmiany, niedosypianie i tak w kółko.
Za to nowa strona sklepu już ruszyła, stopniowo uzupełniany jest asortyment ( a jest tego naprawdę bardzo dużo ) i mam mnóstwo pomysłów na nowe projekty, które z braku czasu narazie są tylko zapisywane, notowane gdzieś na marginesach i zakładkach :) Nie przypuszczałam nawet, że ta różnorodność kolorów, jakie powoli dodawane są do sklepu - podziała na mnie tak inspirująco :) A niektóre akcesoria wywołują obłęd w oczach i ślinotok :D Żeby jeszcze tylko doba była dłuższa i oczy się nie zamykały same w nocy..
Cierpię na chroniczny brak czasu, pracuję nawet w niedziele, ale za to mam nadzieję, że teraz będzie w czym wybierać i że nie tylko ja będę ofiarą chronicznego oczopląsu od kolorów i możliwości :D
W międzyczasie udało się cudem dosłownie skończyć obiecaną bransoletę dla szwagierki Madzi :) Poprosiła mnie o róże i fiolety w tubkach ( sama wybrała kolory ze sklepu ):


Wyszło bardzo kobieco i delikatnie :)
A mi się śni po nocach projekt w błękitach i bieli, który zrobię zaraz po skończeniu batalii ze sklepem. Obiecałam sobie, zachwycona jednym filmikiem znalezionym na YT. Zrobię, choćbym miała nie spać po nocach, ale będzie!
A póki co - ma ktoś pożyczyć dodatkowe 24h/ dobę?