Szczęśliwego Nowego Roku! / Happy New Year!

piątek, 31 grudnia 2010

Zdrówka, radości małych i dużych, walizek ze szczęściem i pieniędzmi, pomyślności i weny twórczej! Oby nam się dobrze darzyło w tym Nowym Roku! :)

Radosnych Świąt / Merry Christmas!

czwartek, 23 grudnia 2010

Spokojnych, rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia, radosnych i pełnych odpoczynku :) I oczywiście samych pyszności i spełnienia marzeń pod choinką :)
Życzy wszystkim Małgorzata z Galerii Margo :)

Fiore

wtorek, 21 grudnia 2010

Dziś prezentuję delikatny i kobiecy naszyjnik z ręcznie robionym, szklanym wisiorem:

Impressione

poniedziałek, 20 grudnia 2010

Dziś prezentuję naszyjnik, który dłuugo się robił ze względu na grudniowe zamówienia, ale wreszcie jest gotowy i wyszedł świetnie :) Z pięknym agatem riolitem, wyglądającym jak wprawka impresjonisty przed obrazem, Swarovskimi i Toho :) Jest śliczny i troszkę niechętnie oddaję go do galerii Brocante:

Ametystowo i promocyjnie :)

wtorek, 7 grudnia 2010

Na początek : ruszyły świąteczne promocje w beading.pl! :) Wczoraj rozdaliśmy mikołajowe upominki a dziś przez cały dzień przecena koralików Toho 11o! :) Jutro przesyłka gratis, w czwartek przecena koralików 8o a w piątek - tańsze instrukcje i koraliki Treasures! :) Mnóstwo okazji :)
Z projektów przedstawiam dziś naszyjnik z dużym, pięknym i ciężkim ametystem. Kamień ma kształt wrzeciona, złapałam go w "klatkę" z ametystowej sieczki :) Jeszcze nie ma nazwy - może mi ktoś pomoże i wymyśli nazwę? :)


Nazwa już jest: "Cestino" ( czyli "koszyk" ) :) Dostępny w Brocante :)

Nowości przedświąteczne na beading.pl!

czwartek, 2 grudnia 2010

No i już są przedmikołajkowe i przedświąteczne nowości!! Dostawa dojechała mimo koszmarnej pogody, brnęła twardo przez zaspy :) No i mamy w każdym rozmiarze coś nowego! :) I tak:
Z ósemek dotarły bardzo ciekawe nowości w asortymencie - tęczowe mixy:

 Ze skarbów Treasures dotarły takie śliczne nowinki:
 Z 11tek dotarły śliczne odcienie frosted "zamrożone", śnieżnobiałe ceylonki i tęczowe mixy :

 A z drobniutkich 15-tek same cudowności:
Zdecydowanie jestem uzależniona :D
Melduję też, że nareszcie dotarły kamee - ale muszą wrócić na cło, bo niestety jakiś miły Pan zapomniał o pieczątkach :(:(:( 3majcie kciuki żeby odbyło się to jak najszybciej!!