Nowości na beading.pl

środa, 24 listopada 2010

Wielokrotnie pytano mnie w czym przechowuję koraliki, lub gdzie można kupić pojemniki.. Wreszcie postanowiłam wziąć się za ten temat - efektem jest nowy dział na beading.pl: Przechowywanie . W ofercie małe i duże, okrągłe i prostokątne, słodkie i profesjonalne - pudełka, pojemniczki, buteleczki :) Przetestowałam je, napychałam koralikami ( w opisach są orientacyjne pojemności ), ustawiałam, przestawiałam i mogę spokojnie je polecić każdemu! :)


 Jednocześnie mam kilka nowinek! Nareszcie, po miesiącach czekania są już wyrzeźbione i gotowe kamee ( w tym też nowe wzory, za chwilę wylatują do Polski - 3majcie kciuki za jak najszybszą odprawę celną! ) + za kilka dni dotrze nowa dostawa koralików ( jupi!!! ) + właśnie kończę pracę nad nowym tutorialem / instrukcją na dużą, choinkową ozdobę, specjalnie dla której powstaną "kits" czyli zestawy zrób-to sam ( koraliki+igły+nici+instrukcja+pudełko )- będzie to limitowana edycja! Więc trzymajcie rękę na pulsie! :)
PS. Czy u Was też już pada śnieg? U mnie jest lekka śnieżna zawieja..

Muschio, Trenza i świeżutka Instrukcja :)

poniedziałek, 8 listopada 2010

Dziś prezentuję dwie nowości: naszyjnik "Muschio" i komplet "Trenza" :)
Na początek minimalistyczny "Muschio" z agatem mszystym:
Dostępny w galerii Brocante


Następnie "Trenza"- naszyjnik i bransoleta zaplecione podwójnie :)
Będzie dostępny w galerii KuferArt.
 

I jeszcze jedna nowość :) Skończona, sprawdzona i gotowa - Instrukcja do Koralikowych Oponek :) Pomysł na wzór zupełnie inaczej robiony niż w napotkanych dotychczas kółeczkach :) Do kolczyków i koralikowych zapięć :) Dostępny na beading.pl w dwóch wersjach: drukowanej i PDF. Wszystkie materiały można dokupić do instrukcji również na beading.pl :)
Mam nadzieję, że się spodoba i przyda do przyszłych koralikowych prac :)