Dziwna sytuacja z konkursem :(

piątek, 25 czerwca 2010

:(:(:(
Ja nie wiem czy w każdym konkursie biżuteryjnym tak jest ( bo ten jest moim pierwszym ) - ale czy to normalne, żeby organizator w trakcie trwania głosowania - resetował wszystkie oddane już głosy i dołączał jeszcze jednego uczestnika?? I na dokładkę nie poinformował o tym uczestników - a przynajmniej ja nie dostałam żadnej takiej informacji od nich - zadzwoniła do mnie osoba, która chciała zagłosować dziś a tu wszystko pozerowane!! :(:( Trzeba głosować od początku!!!
W ogóle coś dziwnego się działo z tym panelem - dostawałam informacje, że nie dało się głosować ( wyskakiwało okienko "nie można głosować" ), albo głosy się nie dodawały, albo odejmowały same z siebie..
Dziwna jest dla mnie ta sytuacja.. Nie wiem co mam o tym myśleć :(

PS. Właśnie rozmawiałam z kolegą, który zadzwonił do silvexu i zapytał czemu nie może od dwóch dni zagłosować w ogóle - odpowiedziano mu, że przecież głosował o tej i o tej godzinie na osobę X. Kolega się zdziwił i powiedział, że nieprawda bo od dwóch dni chce zagłosować na osobę Y!! I pan informatyk z silvexu odjął głos osobie X i dodał osobie Y!!! Więc tak naprawdę to jest żadne obiektywne głosowanie ze strony organizatora, skoro sami "lekką ręką" mogą dokonywać takich operacji na głosach :(
Tym bardziej nie wiem co o tym myśleć i zastanawiam się nad wycofaniem pracy z tego "konkursu" :(

Już można głosować!! :)

wtorek, 22 czerwca 2010

Już można głosować na "Słoneczne Lato w Ogrodzie" w konkursie Silvexu :) Zapraszam serdecznie!!
Głosowanie na stronie TUTAJ 
Można oddać 1 głos dziennie do 30.06.2010 :)
Trzeba się zarejestrować - a w rubryce "Firma" można wpisać X lub 0 ( jeśli nie ma się działalności gosp. ).

Będę bardzo bardzo szczęśliwa jeśli spodoba się Wam moja praca i jeszcze bardziej wdzięczna za każdy oddany na mnie głos!! :)

***
If you want to vote on my entry in beading contest - please visit HERE!
After signing up you may vote 1 time per day.
I'd be grateful for every vote! :)

Przyszła pora..

niedziela, 20 czerwca 2010

Przyszła pora na prezentację naszyjnika :)
Jest to kolia nazwana przeze mnie "Słoneczne Lato w Ogrodzie".
Zajęła mi mnóstwo czasu - z racji przeprowadzki, organizowania sklepiku i studia, ale udało się zdążyć na czas :)
Planowałam wykonać go trochę inaczej, ale po rozpoczęciu, praca zaczęła żyć swoim życiem i właściwie robiła się sama ;) Jak zwykle - mix technik ;) Materiały - duuuuuużo Miyuki, kryształków Swarovskiego, elementy srebrne ( bo te 3 były obowiązkowe w konkursie ), jablonex i Toho ( na punkcie ostatnich dostałam małego hopla :D - nawet ich zapach mi się podoba :D ), poza tym kamyczki, kuleczki i ponad 3 motki nici ( ! ). Dłubane na Lacy's i wykończone skórą.
Naszyjnik dotarł już do organizatorów konkursu - Silvex-u. Co prawda na nic nie liczę ( skoro biorą udział zawodowi jubilerzy ) ale mam nadzieję, że się zakwalifikuję do głosowania i jeśli ktoś będzie mieć ochotę zagłosować na mnie w tym konkursie - zapraszam na stronę www.silvex.pl :) Będę wdzięczna za każdy głos :)
[ Nie wiem czy tylko u mnie nie widać jeszcze głosowania po wejściu na tą stronę, czy po prostu jeszcze go nie ma? :( ]
***
It's time to present my necklace :)
It was named "Sunny Summer in the Garden".
It took me quite a long time to make it - because of my removal to another city, shop and studio organising - but I managed to finish it on time :)
In the begining I planned to make it in a different way, but after first steps project almost created itself - I was just following my imagination ;) As always - a mix of techniques ;) Materials - tons of Miyuki, Swarovski crystals and silver elements ( as those were obligatory ), jablonex and Toho beads ( I got crazy about Toho :D ), stones, glass beads and over 3 bobbins of thread. Also used Lacy's and genuine leather.
Necklace has already reached the contest organizer - Silvex. I don't count on anything in this contest ( as I've read that professional jewellers are taking part in it ) but I hope I'll be qualified for voting and if you would like to vote on my entry - please visit www.silvex.pl :) I'd be grateful for every vote :)

A oto moja praca/ And here's my entry:


Mały teaser

piątek, 11 czerwca 2010

Praca nareszcie skończona!
Narazie nie pokazuję całości -wrzucę mały fragmencik :)
I wreszcie mogę zająć się następnymi projektami :D
***
Big project finally finished!
Right now I can't show a photo of whole piece - so please see a small teaser :)
Next projects - mode on! :D