Skarby, skarby!

piątek, 24 września 2010

Mnóstwo się ostatnio dzieje, pracy mam po uszy - muszę się przyznać że nie wyrabiam na zakrętach a tu co chwila nowe zadania wpadają i czekają na "zmiłowanie".. Jedną z dziejących się ostatnio rzeczy są 2 nowe dostawy w beading.pl. Przyszło tyle śliczności, że ledwo się mogłam oderwać ;) Kilka dni spędziłam na rozeznaniu, rozpakowaniu, opisywaniu etc i jeszcze nie skończyłam, tyle tego jest ;) Koraliczki nowe na szczęście już są wszystkie opisane i dostępne w sklepiku, zostały "tylko" kamyczki do rozpracowania.. Wczoraj już trochę zostało udostępnione, reszta czeka w paczuszkach na zdjęcia.. Ufff.. W międzyczasie powstają różne projekty, których oczywiście nie mam czasu sfotografować :/ No ale obiecuję poprawę - weekend się zbliża i będzie dodatkowa para rąk do pomocy ;)
A poniżej wrzucę tylko kilka przykładów nowości - przyszło bardzo dużo delikatnych, kobiecych kolorów ale też brakujące metaliczne i kruczoczarne:
Kilka przykładów Treasures w bardziej stonowanych kolorach, ale z efektem Rainbow ( opalizujące )

 
 Kilka przykładów Toho 15o ( do delikatnych wykończeń ) - w kolorach uzupełniających większe rozmiary
I kilka przykładów Toho 11o - jest sporo zupełnych nowości kolorystycznych :)
Dwa pierwsze to Permanent Finish Galvanized - czyli koraliki galwanizowane o podwyższonej odporności na ścieranie - z wielką przyjemnością przetestuję czy ich sława jest zasłużona :)
 
 
 

No i dwa nowe rozmiary: 8o ( w kolorach uzupełniających mniejsze rozmiary) dla przykładu:
Oraz Cubes 4mm - kosteczki, są narazie krystaliczne:
Ciężko mi się od tych skarbów oderwać, wypróbowuję je już w nowych pracach :) Mam już swojego pierwszego faworyta - Treasures z pierwszego zdjęcia - prześliczny kolor! :)
Chyba jednak jestem uzależniona od tych drobinek :D:D:D

4 Komentarze / Comments:

Asia pisze...

Bardzo sie ciesze ze nie tylko ja w rodzinie jestem uzalezniona od koralikow. Wzielo i Ciebie..
My job is done!
Hmmm..moze by tak zamowic troche od Ciebie? Role sie odmienily..:)

Shenny pisze...

Ah, Madi, jak poprzeglądałam te nowości, to teraz nie mogę się zdecydować, co kupić, bo wszystkie kolory są mi absolutnie niezbędnie potrzebne :D Ale ale, czy możesz mi powiedzieć, czy kaboszony syntetyczne się jakoś pojawią/udostępnią niedługo? Bo mam na nie poważnego smaka, ale chcialabym to załatwić za jednym kosztem przesyłki i nie wiem, czy czekać, czy to może potrwać trochę? ;)

Galeria Margo pisze...

No najwyraźniej rodzinne :) A które kolory - patrz na beading.pl

Galeria Margo pisze...

Shenny zapraszam do wybierania i przebierania :) Sama już z nich korzystam i lada chwila skończę i wrzucę naszyjnik z nowych treasures :) Jeśli chodzi o kamee - tu niestety trzeba będzie poczekać: jeszcze się robią a że powstają w US - trzeba doliczyć ok 1,5mca na odprawę celną :( Więc trzeba liczyć jeszcze ze 2-mce :( Lepiej kupić koraliki, póki są wszystkie kolorki ;)